19. Studentska bioetička radionica „Egzistencija, nesigurnost i nasilje” (12. – 15. svibnja 2024.)

Drage kolegice i dragi kolege,

srdačno vas pozivamo da se prijavite na ovogodišnju Studentsku bioetičku radionicu na temu „Egzistencija, nesigurnost i nasilje”, koja će se održati od 12. do 15. 5. 2024. godine na Malom Lošinju, Hrvatska, u okviru znanstveno-kulturne manifestacije 22. Lošinjski dani bioetike.

Riječ je o najvećoj regionalnoj studentskoj radionici i dugogodišnjem, jedinstvenom studentskom interdisciplinarnom projektu s polazištem u integrativnoj bioetici, koji je 2014. godine dobio nagradu „Franjo Marković” Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za izniman znanstveni doprinos i popularizaciju znanosti među studentima.

Sudjelovanje na radionici moguće je ispunjavanjem i slanjem prijavnice na adresu bioethics.students@gmail.com najkasnije do 15. 3. 2024. godine.

Pozivnica se nalazi ovdje.

Prijavnica se nalazi ovdje.

Za sva dodatna pitanja i nedoumice možete nam se obratiti na: bioethics.students@gmail.com.

Radujemo se vašim prijavama i plodonosnom druženju.

S lijepim pozdravima,

Mihael Vrbanc