Akademska mobilnost u 2018./2019. – CEEPUS

Svi studenti zainteresirani za akademsku mobilnost unutar mreže “Filozofija i interdisciplinarnost” u ak. god. 2018./2019. trebaju javiti doc. Ljudevitu Franu Ježiću, CEEPUS koordinatoru (e-mail adresa ljfjezic@gmail.com ) na koju bi partnersku instituciju htjeli ići i po mogućnosti na koliko dugo (barem 22 dana).
Popis institucija u mreži:

U idućoj ak. godini računamo imati još dvije partnerske institucije, za koje se zato također možete prijaviti:

1. Katedra za filozofiju i sociologiju, Filozofski fakultet, Univerzitet u Zenici

2. Department of German and French Philosophy, Faculty of Humanities, Charles University, Prague (Pracoviště oboru Německá a francouzská filosofie, Fakulta humanitních studií, Univerzita Karlova)

Rok za prijavu putem e-maila je 30. prosinca 2017.