Gostovanje višega predavača dr. sc. Jaceka Dobrowolskoga na Odsjeku za filozofiju

Dr. sc. Jacek Dobrowolski (Institute of Philosophy, Faculty of Philosophy and Sociology, University of Warsaw / Instytut Filozofii, Wydzial Filozofii i Socjologii, Uniwersytet Warszawski) gostuje 29. 4. – 12. 5. na Odsjeku za filozofiju u sklopu programa razmjene CEEPUS.Održat će tri predavanja na engleskome u ovim terminima:

1)  Kierkegaard between romanticism and modernism – petak 3. 5. 14:00-15:30 A-101 Filozofija religije – seminar: Kierkegaardov religiozni egzistencijalizam (nasl. doc. Goran Sunajko)

2) The modern human condition – petak 10. 5. 9:30-11:00 A-101 Selected Topics in Philosophy – seminar (nositelj kolegija: izv. prof. Hrvoje Jurić)

3) The figure of don Giovanni in Kierkegaard’s philosophy of desire, and its relation to the concept of modern man – petak 10. 5. 14:00-15:30 A-101 Filozofija religije – seminar: Kierkegaardov religiozni egzistencijalizam (nasl. doc. Goran Sunajko)

Svi zainteresirani su dobrodošli!