Gostujuća online predavanja red. prof. Branka Gorgieva (Filozofski fakultet, Sveučilište u Nišu)

Pozivamo sve studente na gostujuća predavanja niškoga profesora Branka Gorgieva koja se odvijaju u sklopu programa razmjene CEEPUS:

1) ponedjeljak 19. 4. 2021. u sklopu kolegija Povijest filozofije II (red. prof. Igor Mikecin), 15:30-17:00
Sokratova “vještina mjerenja” i byzantijska perspektiva

2) četvrtak, 22. 4. 2021. u sklopu kolegija Grčka filozofija II (doc. Lj. F. Ježić), 14:45-16:15
Etimološka i semantička tumačenja termina “agape” – od Homera do Sv. Maksima Ispovjednika

Predavanje će se odviti online pomoću platforme Google Meet. Za pristup preko doljnje poveznice nisu, prema jutrašnjoj provjeri, dovoljni internetski preglednici Mozilla Firefox ili Google Chrome nego je potrebna gmail adresa. Tko nema gmail adresu, molimo da naprave privremenu gmail adresu za potrebe ovoga online predavanja. Ako nisu već dobili poziv na svoje gmail adrese, molimo da doc. Ježiću barem pola sata prije početka predavanja (do 15:00) pošalju svoje gmail adrese na ljfjezic@gmail.com. Predavanje će se snimati.
Poveznica za pristup gostujućim predavanjima: https://meet.google.com/fbr-wbte-hug