Nastava iz predmeta Teorije spoznaje

Studenti filozofije koji su u zim. sem. 2020/21. upisali obavezni predmet Teorija spoznaje preko sustava ISVU ili ga trebaju upisati, a još nisu pristupili nastavi, mogu se uključiti u nastavu još ovog tjedna.

Nastava se održava u izravnom obliku u dvorani A 101, u dvije odvojene grupe prema abecednom redu prezimena (A-D, sr. 17-18.30 ili E-Ž, čet.17.45-19.15). Lista stvarnih sudionika zaključuje se u sljedeći četvrtak 22. 10.

Također, studenti koji to još nisu učinili, trebaju se registrirati za kolegij u sustavu Omega (lozinka: tsp) te potvrditi svoju namjeru sudjelovanja u kolegiju osobnom prijavom nastavniku na adresu bmikulic@ffzg.hr. (U nazivu adrese obavezno treba biti prepoznatljivo autentično ime i prezime studenta.)

U slučaju nejasnoća ili teškoća studenti se trebaju javiti ili u terminima konzultacija prije nastave ili emailom.

Kolegice i kolege koji su ranije već slušali predavanja i imaju status “odslušan kolegij” trebaju se javiti na konzultacije o svojim ispitnim programima u terminima redovnih konzultacija na Odsjeku.

Prof. B. Mikulić