Natječaj za upis na poslijediplomski studij filozofije u akad. godini 2016./17.

Obavještavamo sve zainteresirane da je u tijeku natječaj za upis na poslijediplomski studij filozofije u akad. godini 2016./17.

Uvjeti i kriteriji za upis studija su:

• završen sveučilišni diplomski studij filozofije ili srodnih znanosti uz uvjet polaganja razlikovnog ispita na razini kumulativnoga diplomskog ispita iz filozofije,
  • prosjek ocjena u diplomskom studiju najmanje 4,0,
  • kandidati s nižom prosječnom ocjenom uz uvjet objavljenih znanstvenih ili stručnih radova kojima dokazuju svoju sposobnost za znanstveni rad u polju filozofije,
  • motivacijski intervju.

Opširniji tekst natječaja, obrazac prijave (molbe) te obrazac izjave o financiranju i studiranju možete potražiti na web stranici Poslijediplomske referade.

Prijave (molbe) kandidata s dokazima o zadovoljavanju uvjeta šalju se poštom na adresu:

Filozofski fakultet, s naznakom „Natječaj za poslijediplomski studij“, Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb. Prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 30. rujna 2016.