Obavijest Katedre za ontologiju

Obavještavamo studentice i studente da će se usmeni ispiti iz kolegija Metafizika, Filozofija povijesti i Ontologija kod izv. prof. dr. sc. Marije Selak Raspudić u zimskom ispitnom roku održati prema najavljenom rasporedu (31. 1. 2022., 7. 2. 2022., 14. 2. 2022. u 14h.) u mrežnom obliku, a provodit će se korištenjem aktivnosti BigBlueButton u sustavu učenja na daljinu Omega.

Naziv kolegija: Metafizika
Kratica kolegija: MFZ
Lozinka za studente/studentice: metafiz20

Naziv kolegija: Filozofija povijesti
Kratica kolegija: FILP
Lozinka za studente/studentice: filpov20

Naziv kolegija: Ontologija II
Kratica kolegija: Ont
Lozinka za studente/studentice: onto

Ispit je potrebno prethodno prijaviti putem sustava ISVU, sukladno uobičajenim pravilima i postupku prijave ispita, a kada student/studentica to učini, treba odmah poslati e-mail nastavnici (na adresu: marija.selak@gmail.com) sa sljedećim podacima: ime i prezime; JMBAG; e-mail adresa (koja se koristi za prijavu u sustav Omega); naziv kolegija u kojemu se izlazi na ispit; termin ispita (dan/mjesec/godina); broj mobilnog telefona (za slučaj prekida internetske veze tijekom ispita).
Radi organizacije ispita, studenti/studentice trebaju prijaviti ispit najkasnije pet dana prije ispitnog termina za koji su se odlučili. Sve navedeno važi i za odjavu ispita, s tim da odjavu ispita treba provesti najkasnije 72 sata prije ispitnog termina.