Obavijest o ljetnom ispitnom roku ak. god. 2020./21.

Obavještavamo studente i studentice da 14. lipnja započinje ljetni ispitni rok, a završava 16. srpnja 2021.

S obzirom na Odluku o načinu održavanja ispita u ljetnom ispitnom roku ak. god. 2020./2021. za vrijeme pandemije COVID-19 molimo vas da pročitate informacije o ljetnom ispitnom roku na Odsjeku za filozofiju koje možete pronaći ovdje. (Informacije o svim ispitnim rokovima bit će dostupne tokom sljedećeg tjedna.)

Uslijed donošenja Odluke o načinu održavanja ispita došlo je do mijenjanja nekih termina ispitnih rokova.

Ispitni rokovi bit će otvoreni u ISVU sustavu tokom sljedećeg tjedna.

Studetni i studentice koji planiraju izaći na ispit iz predmeta kojeg slušaju u aktualnom ljetnom semestru akad. godine 2020./21. ispit će moći prijaviti odmah po završetku semestra, u noći s petka 11. na subotu 12. lipnja 2021.