Obavijest o nastupnom predavanju Daniela Bučana, dipl. arabista (9. siječnja 2017., 14 sati, A-101)

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

Na temelju Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, o.d. dekana Filozofskoga fakulteta, izv. prof. dr. sc. Željko Holjevac, na prijedlog Stručnog povjerenstva

OGLAŠAVA

I.

Daniel Bučan, diplomirani arabist održat će u ponedjeljak, 9. siječnja 2017., u 14:00 sati u predavaonici A-101 Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3, nastupno predavanje pred nastavnicima, studentima i stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u naslovno nastavno zvanje predavača za područje humanističkih znanosti, polje filozofija, grana povijest filozofije, na Odsjeku za filozofiju.

II.

Tema nastupnog predavanja je: “ Čemu uvid u arapsku filozofiju?”

O.d. dekana Filozofskoga fakulteta,

izv. prof. dr. sc. Željko Holjevac