Obavijest studentima/icama preddiplomskog studija filozofije

Studenti preddiplomskog studija filozofije koji u rujnu 2018. završavate svoj preddiplomski studij trebate provjeriti jesu li sve ocjene i svi bodovi koje ste stekli upisani u ISVU sustavu. Ukoliko nisu, obratite se nastavnicima.

Studenti koji studirate izvan nominalnog trajanja studija i koji ne možete koristiti Studomat, radi pristupa ispitu trebate poslati upit mailom nastavniku najkasnije tri dana prije roka.

Kako prijave za upis na prvu godinu diplomskog studija 2018./19. traju od 27. 8. do 26. 9. 2018., a redovni jesenski ispitni rokovi traju do 28. 9. 2018. preporuka je svim studentima koji planirate u rujnu 2018. prijaviti upis na diplomski studij filozofije da izađete na ranije ispitne rokove.

Više o postupku završetka preddiplomskog studija možete pronaći ovdje.