Obavijest studentima o demonstraturama iz Logike I i II

Demonstrature iz Logike I (bivša Logika I-II) održavat će se ponedjeljkom u 18.30 18:45 h u prostoriji A101. Na demonstrature su dužni dolaziti studenti koji zbog kolizije ne mogu prisustvovati na predavanju Logike I te studenti koji na predavanju budu imali prevelik broj izostanaka. Na demonstrature su dobrodošli i svi studenti koji su predmet slušali prethodnih godina, a nisu položili ispit. Demonstrature počinju 20. ožujka 2017.

Demonstrature iz Logike I neće se održati 3. travnja, 17. travnja (Uskrsni ponedjeljak), 1. svibnja te 6. lipnja 2017.

Demonstrature iz Logike II (bivša logika III-IV) održavat će se petkom u 17 sati u prostoriji A106.  Prvi će susret biti 24. ožujka 2017., a nakon toga svaki drugi tjedan. Dobrodošli su studenti koji su kolegije slušali prethodnih godina, a nisu položili ispit, kao i oni koji kolegij slušaju ovaj semestar. Svi zainteresirani studenti trebaju se javiti na mail logika.ffzg@gmail.com. (Za demonstrature iz Logike I prijava na mail nije potrebna.)