Predstavljanje knjige Filozofija i bioetika planinarenja

Hrvatsko filozofsko društvo, Sveučilišni centar za integrativnu bioetiku Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatski planinarski savez pozivaju Vas na predstavljanje knjige Filozofija i bioetika planinarenja autora Igora Eterovića

Riječ je o iznimno vrijednoj i originalnoj studiji, koja na zanimljiv, pristupačan i razumljiv način predstavlja znanstveno-filozofsku analizu teme koja je u hrvatskoj akademskoj zajednici, kao i filozofiji i bioetici općenito, gotovo u potpunosti zanemarena.

Na predstavljanju sudjeluju: Boris Petrić  (Planinarsko društvo »Opatija«, Hrvatski planinarski savez); Ivana Zagorac (Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu); Matija Mato Škerbić
(Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu); Igor Eterović
(Medicinski fakultet Sveučilišta u Rijeci).

Predstavljanje će se održati u petak, 19. travnja 2024., u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (Ul. Ivana Lučića 3, drugi kat knjižnice), s početkom u 18.00 sati.