Termini dekanskog ispitnog roka 2016./17. (za studente po bolonjskom i predbolonjskom programu studija filozofije)

U razdoblju od 25. do 29. rujna 2017. održat će se dekanski ispitni rokovi za studente po bolonjskom i predbolonjskom programu studija filozofije.

Termini ispitnih rokova bit će objavljeni na webu Odsjeka za filozofiju te otvoreni u ISVU sustavu najkasnije do petka, 22. rujna 2017.
Rok za prijavu ispitnog roka putem Studomata je dva dana prije termina ispita, a rok za odjavu je dan uoči termina ispita.
Iznimno, u slučaju nemogućnosti pristupa Studomatu, ispit se može prijaviti i u tajništvu (osobno ili e-mailom) 2 dana prije ispitnog roka te odjaviti 1 dan prije ispitnog roka.

Studenti koji studiraju po predbolonjskom programu ispit trebaju prijaviti putem prijavnice dva dana prije termina te najaviti izlazak na ispit e-mailom predmetnom nastavniku.