Online info sastanak o stipendijama CEEPUS i Erasmus+ za studente filozofije (14.12.2020. u 10:00)

Obavještavamo studentice i studente filozofije da će Odsjek za filozofiju u ponedjeljak 14. prosinca 2020. u 10,00 sati održati info sastanak o mogućnostima i iskustvima studentskih mobilnosti u organizaciji doc. dr. sc. Ljudevita Frana Ježića, koordinatora Odsjeka za CEEPUS i red. prof. dr. sc. Hrvoja Jurića, koordinatora Odsjeka za Erasmus+.

Gosti info sastanka:

-Ivana Bedeković i Tamara Šveljo iz Ureda za međunarodnu suradnju Filozofskoga fakulteta

-Bivši studenti stipendisti Hana Karuza, Tajana Kosor i Dajan Plačković.

Sastanak će se održati online pomoću Microsoft Teams. Studenti mogu ali i ne moraju imati instaliran Office365 (usluga na FFZG) da bi pristupili sastanku. Potrebno je samo najaviti se do nedjelje ujutro doc. Ljudevitu Franu Ježiću na ljfjezic@gmail.com, a povratno ćete dobiti poveznicu na sastanak kojemu možete pristupiti i iz preglednika / browsera (kratke upute za to kako pristupiti kao external user).

Radujemo se vašemu dolasku!