POZIV ZA SUDJELOVANJE: GODIŠNJI SIMPOZIJI »FILOZOFIJA I UMJETNOST – MIŠLJENJE I STVARALAŠTVO«

Drage kolegice i kolege,

Srdačno Vas pozivamo na sudjelovanje na međunarodnom Godišnjem simpoziju Udruženja studenata filozofije »Filozofija i umjetnost – mišljenje i stvaralaštvo« koji će se održati od 07. do 09. prosinca 2023. godine na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Svoja izlaganja možete prijaviti slanjem ispunjenog prijavnog obrasca. Prijaviti se mogu studenti preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija, ali i oni koji su svoj studij završili. Pored studenata filozofije i povijesti umjetnosti dobrodošli su i studenti drugih znanstvenih područja s interesom za ponuđenu, generalnu temu simpozija. Kotizacija za sudjelovanje na simpoziju se ne naplaćuje, a studentima izvan Zagreba organiziran je plaćeni smještaj.

U prilogu se nalazi pozivno pismo i prijavni obrazac

Call for applications

Rok za slanje prijava je 26. studeni 2023.

Za sve dodatne informacije pozivamo Vas da nam se obratite na mail Udruženja studenata filozofije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu: usf.ffzg@gmail.com