Predlošinjsko događanje: Multimedijalna izložba – Atelier 122

S neizmjernom radošću obavještavamo da Organizacijski tim „16. Studentske bioetičke radionice”, u suradnji sa studentima Akademije likovnih umjetnosti, organizira: „Predlošinjsko događanje: Multimedijalna izložba – Atelier 122”. Izložba se održava 14. svibnja 2021. godine u prostorijama Znanstvenog centra izvrsnosti za integrativnu bioetiku, Ivana Lučića 1a, te će trajati od 17:00 h do 20:00 h. Neposredno prije izložbe, od 15.00 h do 17:00 h, preko internetske platforme Zoom, održat će se i „Razgovor s umjetnicima: moral i estetski odgoj” u okviru kojeg ćemo diskutirati o odnosu morala i umjetnosti, moralnim dimenzijama odgoja, važnosti estetskog odgoja te samoj izložbi koja nam predstoji. U diskusiji će sudjelovati Borna Ivanuša, Monika Milas, Dora Šitum i Ivan Šestan, a razgovor će moderirati Mihael Vrbanc i Jan Defrančeski.

S uzbuđenjem pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u raspravi, posjete izložbu te da svojim sudjelovanjem dodatno obogate ovo kulturno događanje.

Link za „Razgovor s umjetnicima: moral i estetski odgoj”:

Passcode: 9rZMSQ

Srdačan pozdrav,