Online info sastanak o stipendijama CEEPUS i Erasmus+ za studente filozofije (14.12.2022. u 19:00)

Obavještavamo studentice i studente filozofije preddiplomskoga, diplomskoga i poslijediplomskoga studija da će Odsjek za filozofiju u srijedu 14. prosinca 2022. u 19,00 sati održati ovogodišnji info sastanak o mogućnostima i iskustvima studentskih mobilnosti u organizaciji izv. prof. dr. sc. Ljudevita Frana Ježića, koordinatora Odsjeka za CEEPUS i poslijedoktoranda dr. sc. Marka Kosa, koordinatora Odsjeka za Erasmus+.

Pozvani gosti info sastanka (još čekamo potvrdu):

-Ivana Bedeković i Tamara Šveljo iz Ureda za međunarodnu suradnju Filozofskoga fakulteta

-Bivši i sadašnji studenti stipendisti Max Arnold, Patricia Skender, Matej Nikolac, Luka Mayer, Safer Grbić.

Zbog trenutnoga velikoga opterećenja odsječkih koordinatora oko reforme studija, ali i zbog predviđenoga većega interesa za online sastankom, sastanak će se ove godine održati online pomoću platforme Microsoft Teams. Za mogućnost sudjelovanja na online sastanku studenti mogu ali i ne moraju imati instaliran Office365 (usluga na FFZG) da bi pristupili sastanku. Za sudjelovanje online potrebno je samo najaviti se do srijede 14. 12. u podne izv. prof. Ljudevitu Franu Ježiću na ljfjezic@gmail.com, a povratno ćete dobiti poveznicu na sastanak kojemu možete pristupiti i iz preglednika / browsera (kratke upute za to kako pristupiti kao external user).

Radujemo se vašemu dolasku!