Gostovanje izv. prof. dr. sc. Ogniana Kassabova

Izv. prof. dr. sc. Ognian Kassabov (Filosofski fakultet, Sofijski universitet Sv. Kliment Ohridski) gostovat će 18. – 22. ožujka 2024. na Odsjeku za filozofiju u sklopu mreže Philosophy and Interdisciplinarity programa razmjene CEEPUS. Održat će tri predavanja u ovim terminima:

“Kant on the End of History” – kolegij Filozofija povijesti: osnovni problemi (prof. dr. sc. Lino Veljak i izv. prof. dr. sc. Ljudevit Fran Ježić), ponedjeljak 18. ožujka, 11:00-12:30 u A-106
“The Politics of Disinterestedness” – kolegij Povijest filozofije IV (izv. prof. dr. sc. Marko Tokić), četvrtak 21. ožujka, 11:45-13:15 u A-101
“Hegel on How (not) to Make Philosophical Friends” – kolegij Selected topics in philosophy (izv. prof. dr. sc. Ljudevit Fran Ježić), četvrtak 21. ožujka, 14:45-16:15 u A-101.

Uručci koji će studenti dobiti na trima predavanjima mogu se unaprijed pogledati i skinuti ovdje.